Будівництво будинків з дерева – яку споруду обрати?

14 мая 2017 - vladislav
Будівництво будинків з дерева – яку споруду обрати?

При виборі матеріалу для будівництва житлового будинку, часом, виникає безліч труднощів, адже асортимент представлених на ринку позицій досить широкий. З розвитком техніки і технологій, нових матеріалів, представлених в магазинах і будівельних гіпермаркетах, стає все більше, але незмінним і досить популярним залишається дерево. Саме цей будматеріал:

 

  • дозволяє довгий час зберігати тепло;
  • є міцним;
  • має приємний аромат смол;
  • безпечний для здоров'я людини;
  • екологічний;
  • має привабливий колір, фактуру і малюнок.

Крім того, дерев'яний будинок можливо побудувати за порівняно короткий проміжок часу – вам не доведеться чекати переїзду роками.

Проектування будинків з дерева

Матеріал для будівництва будинку обраний. Що далі? А далі дуже важливо продумати план будівництва і вирішити, для яких цілей буде зводитися будинок. Він може стати дачею - затишним місцем відпочинку у літній час, а може бути місцем постійного проживання для вашої родини. У першому випадку, будівництво не викликає великих капіталовкладень, а ось другий варіант дорожчий. Слід також взяти до уваги і вартість земельної ділянки, на якій планується будівництво, адже її ціна залежить від цілого ряду чинників: близькості водойми, центральних комунікацій, розвиненості інфраструктури поруч з ним, наявність охорони і так далі. Залежно від призначення, відрізнятися буде і проект дерев'яного будинку – http://derevodim.com.ua/.

Будинки з дерева можуть будуватися як за типовими, так і за індивідуальними проектами. Цілком зрозуміло, що багато хто воліє вибирати індивідуальне будівництво, оскільки саме в цьому випадку надається можливість врахувати особливості, які характерні для ділянки, кліматичні умови району. Істотним недоліком будинків, виготовлених з дерева, є їх пожежонебезпека, схильність до впливу біологічних і атмосферних чинників. Однак сучасні технології дозволяють значно поліпшити характеристики даного матеріалу і збільшити термін його служби. Завдяки обробці якісними засобами, будинок буде захищений від вологи і комах-шкідників.

Види будинків з дерева

Яким може бути ваш будинок? Залежно від ваших побажань слід обирати вид деревини.

 

  1. Каркасні будинки виготовляються з бруса, який обшивається будь-яким оздоблювальним матеріалом. У таких будинках тепло і затишно, але термін їх служби менше, ніж у будівель інших типів.
  2. Будинки з оциліндрованих колод довговічні і екологічні. Вся попередня обробка і підгонка колод проводиться на підприємстві, а збірка будинку - безпосередньо на ділянці.
  3. Будинки з клеєного бруса відрізняються тривалим терміном експлуатації, вони красиві і практичні. Ще одна перевага даних будівель - невелика усадка.
Рейтинг: 0 Голосов: 0 210 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Картинки фона
Яндекс.Метрика