Блоги
Андрей Воропаев«Ти серед своїх» – «Країна Мрій» і ЮНІСЕФ підтримають дітей Донбасу
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Країною Мрій реалізують кампанію «Ти – серед своїх», яка складається із низки музичних фестивалів. Мета кампанії - підтримати дітей, які постраждали через бойові дії на сході країни. Гості фестивалів послухають спів українських рок-гуртів, зокрема: «O.Torvald», «СКАЙ», «Joryj Kłoc», «EPOLETS», а також стануть учасниками розважально-освітніх локацій. Для дітей відкриють свої двері дитяча галявинка, алея майстрів, територія навчальних ігор, тощо. Заходи відбуватимуться у 4-х містах України. Дев’ятого вересня – у Сєвєродонецьку, десятого – у Краматорську, 16-го – у Покровську, 17-го – у Маріуполі.
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

Кампанія «Ти - серед своїх» задумана ЮНІСЕФ разом із StarLightMedia та FILM.UA Group. Її підтримали «Країна Мрій», Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Агентство ООН у справах біженців (UNHCR). Акція складається із мультимедійних елементів, об’єднаних спільною ідеєю – «Ти серед своїх». В рамках кампанії здійснили соціологічні дослідження суспільної думки, створено ролики соціальної реклами, документальне кіно, інтерактивну виставку, онлайн-кампанію і digital-платформу razom.stb.ua, де сконцентровано інформацію про допомогу, яку можуть отримати родини, які вимушено виїхали з Донбасу. Важливою складовою проекту є конкурс коротких оповідань «Крихітні історії», в якому історією подолання труднощів поділилися всі бажаючі. За підсумками конкурсу українське видавництво «Основи» видало книгу з історіями, що мотивують дітей не пасувати перед проблемами. Тираж книги доставлено дітям, постраждалим від бойових дій.
Андрей ВоропаевШоу гуманістів Олега Скрипки і Леся Подерв’янського Источник: http://kiev-online.net.ua/blogs/96/newpost.html
Двоє культових персонажів української культури – Лесь Подерв’янський та Олег Скрипка зіграли черговий спільний концерт із циклу “Гуманісти”.
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.
Спершу творчий вечір мав відбутися на мистецькому даху столичного клубу, але через сильний дощ він перемістився до столичного Будинку кіно.
Перед самим концертом, після саундчеку Олег і Лесь пригадали, як розпочинався спільний проект, і з якими спогадами пов’язаний він у кожного з них.
Олег Скрипка (ОС):
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.
Коли я був жовторотим рокенятою і разом із друзями тільки замислювався про рок-музику, п’єси Леся Подерв’янського були надзвичайно популярними і поширювалися на магнітофонних касетах МК-60. Така касета була у мого колеги Юри Здоренка. Вперше ми її послухали у нього на кухні. То був “Гамлет”. Запис був дуже смішним. Ми реготали і валялися на підлозі. На той час ми думали про написання текстів до наших пісень. Щиро зізнаюся, що Лесь дав нам добрячий поштовх у розвитку ВВ. Тоді нам стало зрозуміло – треба співати українською мовою. І це має бути український стьобний сюр. Набагато пізніше, коли я повернувся із Франції, хлопці з об’єднання “Школа вільних мистецтв” запропонували проект – Олег Скрипка і Лесь Подерв’янський. Зізнаюся чесно, мені було трохи лячно погодитися на такий експеримент, оскільки з Лесем я був незнайомим. А він – мій кумир і гуру. Утім, після знайомства виявилося, він душевна і демократична людина. Ми одразу запланували спільний виступ і провели його у Будинку Актора. Свій проект назвали “Гуманісти”. Лесь читав п’єси, я грав на баяні, формула була проста, але водночас робоча й ефективна. Ми зіграли концерт і через деякий час забули про нього. За 10 років знайшовся запис перших «Гуманістів» і ми випустили однойменний вініл. Люди слухали платівку і реагували позитивно. Так за 10 років опісля концерту народився проект “Гуманісти–2”. Наразі ми з Лесем приблизно раз на рік граємо цю програму. Щоразу телефоную йому і пропоную оновити її, але він каже: “Ні х…, і так нормально”. Таким чином майже 10 років програму не змінюємо. Хоча Лесь пише нові твори, а я – нову музику. Втім, “Гуманісти” крізь роки лишаються незмінним.
Лесь Подерв’янський (ЛП):
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

– “Гуманісти” народжувалися так. Я сидів у майстерні, прийшов до мене Олег і каже: давай щось разом зробимо. Сиділи ми думали, але нічого кращого не вигадали, аніж він буде грати і співати, а я – матюкатися. А потім я гратиму і співатиму і він буде матюкатися. От і все. Так воно і вийшло. Перший раз це було у київському Будинку Актора на Ярославовім Валу. Врешті решт, це вийшло вдало і ми вирішили на цьому зупинитись.
Але потім з’явилися “Гуманісти-2” вже за 10 років…
– Так. Потім це відбулося із великою перервою, але ми вже не міняли програму…
О.С. Одного разу Лесь запросив мене до своєї художньої майстерні, він дійсно розкішний художник. Зайшовши до майстерні, я не побачив картин, але одразу кинулася у вічі батарея пляшок на газеті. У нас була творча бесіда. Ми випили трішки портвейну, він розказав про свій ультраінтелектуальний живопис. Із цього почалося наше творче спілкування.
– Ви пробували пережартувати Леся?
– Це неможливо. Вважаю що в українському просторі він має унікальне почуття психоделічного гумору. Тому в нашому сценічному тандемі я беру музикою і співом. Натомість у гуморі Лесю нема рівних. Але часом я для власного самоствердження примушую Леся співати. На що він завжди говорить: “У мене нема ні слуху, ні голосу, ні совісті”. Утім, часом Подерв’янський все ж співає. У нього така невимушена сценічна подача, що коли він співає, то оплесків зриває більше, аніж я. Я продовжую вчитися у Леся. Щиро і відверто кажу – він мій вчитель, майстер і гуру.
– Чи міг би Олег Скрипка стати прообразом п’єси Подерв’янського?
– У Леся завжди абстрактні персонажі. Немає Васі Пупкіна, є якийсь Буратіни, Мальвіни, криси і коти, що розмовляють. Може він зробить якийсь гібрид Олега Скрипки із говірким баяном, приміром, це ви його спитайте (переадресовую запитання Л.П.).
Л.П.
– Я не думаю.
– Добре, тоді інше запитання. Чи є в Олега шанс випередити Вас у відчутті гумору і жартах?
– У нього гарне почуття гумору, інакше в нас нічого б не вийшло. Він класно розбирається у музиці і співі, а я не розбираюсь в цьому абсолютно. Тому щодо мене, як музиканта, шансів точно немає жодних. Найгірше, що я роблю в цьому житті, це – співати. Ви почуєте сьогодні, впевнений у цьому.
– Олег кілька разів намагався змінювати Вашу спільну програму, але Ви відмовляєтеся. Із чим це пов’язано?
– Нащо краще змінювати те, що і так вийшло добре. Нічого кращого не вийде, окрім лайна. Це знаєте, як класну японську машину прикрашати різними “фітюльками” із “жигулів”.
– На швидкість не вплине точно…
– Так. Але ще й буде видно, що ви ідіот.
– Як вважаєте, чи існує потреба частіше давати такі концерти по країні, аби люди у регіонах також їх побачили?
– Напевно, так. Але не надто часто. Родзинка наших виступів у тому, що їх мало. Все, чого багато, коштує дешево. А все, чого бракує, дороге.
– Раніше касет із п’єсами Подерв’янського була величезна кількість і всі із задоволенням їх слухали. Де зараз можна придбати Ваші записи? На яких носіях?
– А чорт його знає. Може там же – на Петрівці… Поняття не маю.
– Ви – дивовижна людина. Є знаковою людиною, але жодним чином не просуваєте своє мистецтво. Чому?
– У фейсбуці трохи є. Вважаю, що справжнє мистецтво знаходить дорогу до шанувальників. А все несправжнє і штучне треба піарити, “рухати булками”, щось таке…
Блог КариныКто может спасти «Пробег в вышиванках» от рейдеров
""


Последние несколько лет бег и полупрофессиональные марафоны становятся всё более популярными и в Украине. Потому не странно, что в период национального подъёма всем полюбился уже ставший традиционным «Пробег в вышиванках», организованный известным спортсменом Александром Кузиным. Но, к сожалению, не у всех, кто формально поддерживает спорт достаточно энтузиазма, таланта и авторитета, чтобы организовать действа такого масштаба, которое подхватят не только в столице и городах Украины, но и в Нью-Йорке, Лиссабоне и Дубаи.

Именно поэтому шайка мошенников сейчас пытается рейдерскими методами отжать идею пробега у ОО «Федерации любителей спорта», которой принадлежат права на ТМ пробега, и его идейного вдохновителя Кузина, который вложили в него свои силы и время.

Ситуация смотрится тем более дико, учитывая, что свой псевдозабег под краденной вывеской они хотят провести в то же время, что и оригинальный. При этом активно его рекламируют, пытаясь обмануть людей.

«Я, как автор идеи этого спортивно-массового мероприятия официально заявляю, что с 2017 года единственным владельцем прав на проведение «Забега в вышиванках» является «Федерация любителей спорта». Мы неоднократно обращались и предупреждали организаторов фейкового забега прекратить использовать наше название, но все просьбы проигнорировали», - прокомментировал ситуацию мастер спорта международного класса по легкой атлетике Александр Кузин..

Несмотря на то, что постоянные участники знают, что настоящий «Забег в вышиванках» состоится на Русановской набережной, мошенника наверняка удастся обмануть часть спорстменов, которые захотят принять участие в популярном марафоне.

Удивляет и то, что аферистам, удалось привлечь спонсора - известную спортивную марку «New Balance», представители которой, либо стали жертвами обмана (и тогда им стоит отказаться от сотрудничества с мошенниками), либо сознательно пошли на обман своих клиентов и принялись «мутить» бизнес с рейдерами, которые никого отношения к спорту не имеют.

Не странно, что такое положение вещей возмутило сознательных киевлян, которые любят бег и не любят, когда их держат за дураков.

«Сейчас у спортсмена и гордости нашей страны фактически «отжимают» его детище с помощью рейдерской схемы и государство, для которого патриотическое воспитание должно быть не пустым звуком, здесь проходит как соучастник. В настоящее время люди, не имеющие к спорту никакого отношения, подали документы, чтобы зарегистрировать торговую марку «Пробег в вышиванках» на свои структуры. Что они будут делать с пробегом дальше - неизвестно», - пишет популярный киевский блоггер Александр Барабошко..

Также он упоминает и Третьякову Ольгу Валериевну, которая является финансовым директором некого ГО «ТОП РАННЕРЗ», который сейчас пытается оформить торговые марки, связанные с пробегом.

Ситуация однозначно гнусная и должна решаться не только общественным порицанием вором и их методов, но и вмешательством структур, для которых развитие спорта в нашей стране должно иметь значение. К примеру, Министерство молодёжи и спорта, которое в первую очередь должно поддерживать инициативы и людей, как Кузин, а не отдавать столь важную составляющую здорового общества на откуп сомнительным дельцам с ещё более сомнительными методами. По развитию событий станет ясно, важно ли для власти нашей страны развитие спорта или в высоких кабинетах засиделись люди, которым не уже до этого.
НовиниПравозащитник Эдуард Багиров показал журналистам секретный «бункер» Минюста (ВИДЕО)
Сводная группа журналистов, правозащитников и адвокатов посетила глубоко законспирированную штаб-квартиру Департамента государственной регистрации и нотариата Министерства юстиции Украины. Рейд от 31.05.2017 г.

https://www.youtube.com/watch?v=IgmO2bLGYIk
Больше информации: http://n-v.com.ua
Фильм "Диагноз "Рейдеры" https://www.youtube.com/watch?v=eHDJi.
Всего по-немножкуВсего по-немножку
Был случай забавный. Готовил пирог вечером. Поставил в духовку (электро). Решил прилечь отдохнуть. И уснул. В 3 ночи просыпаюсь и первая же мысль «ПИРОГ!!!» Выбежал быстро на кухню… Включаю свет, а его нет)) Свет отключили! Пирог готов как надо, вот прямо минута в минуту))). Спасибо РЭС))
Картинки фона
Яндекс.Метрика