5 львівських кав'ярень, які варто відвідати

2 июля 2017 - Администратор

У Львові кава — це спосіб життя. Людям подобається сидіти, читати газети, спілкуватися з друзями і, найголовніше, пити каву в місцевих кав'ярнях. Ви рідко знайдете тут заклади швидкого харчування, тому що жителі люблять повільно насолоджуватися заслуженою чашкою кави.

Представляємо 5 кав'ярень, які ви обов'язково повинні відвідати під час поїздки до Львова.

«Світ кави»

Минуло 15 років з того часу, як Маркіян Бедрій відкрив перший заклад «Світ Кави» поруч з Латинським собором в центрі Львова. Протягом багатьох років бізнес виріс з невеликого кафе з 5 столами до закладу, що займає три поверхи, включаючи кухню, терасу і магазин.

Кав'ярня в місті користується повагою. Вона була тричі удостоєна звання кращої в Україні. Не дивно, адже тут щодня використовують більше 10 кг кави і продають понад 20 кг. Існує висока ймовірність того, що смачну каву, яку ви спробували у Львові, обсмажили саме тут.

Blackwood Coffee

Перетнувши площу Ринок, ви знайдете Blackwood Coffee, де подають гамбургери і хорошу каву. Це сучасна кав'ярня з терасою напроти Ратуші і мерії Львова. Заклад також працює зі «Світом кави», де спеціально для нього смажать зерна.

Roastery Cafe «Світ кави»

Шлях до Roastery Cafe «Світ кави» займе 40 хв пішки або 10 хв на таксі. Головні двері нагадують вхід у власну вітальню. Концепція цього закладу сприяє затишній домашній атмосфері, тому він користується небаченою популярністю як у місцевих жителів, так і в туристів.

«Чехович»

«Чехович» — це щось зовсім інше! Двоє братів, Данило і Арсен Шлапак, розташували кав'ярню та палярню (тут обсмажують зерна) на околиці Львова, але сюди можна дістатися від залізничного вокзалу. Інтер'єр закладу оформили в молодіжному стилі лофт. Саме тут місцеві робітники воліють насолодитися смачною кавою перед початком роботи або після обіду.

«Альтернативна кава»

Уявіть собі трамвайну або автобусну зупинку, яку більшість людей використовують, щоб дістатися до центру кожного міста. Як правило, поруч є кіоск, який торгує печивом і хлібом для пасажирів. Іноді ви навіть можете випити кави, але цей заклад — зовсім інша справа. Власники вирішили довести, що кафе може бути успішним та продавати каву високої якості навіть за межами міста, і вони хотіли б бачити більше так званих «окраїнних кафе» у Львові. Заклад відкрито в січні 2015 року, і обидва власники намагаються довести, що він і надалі продовжить користуватися попитом.

До речі, кав'ярні у Львові високо оцінили не тільки наші, але й іноземні відвідувачі. Чим не вагома причина навідатися в один із цих закладів?

Рейтинг: 0 Голосов: 0 165 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Картинки фона
Яндекс.Метрика