Як фрілансеру збільшити доходи?

15 января 2017 - vladislav

У цій статті ми розглянемо основні можливості фрілансера, що працює через Інтернет, збільшити свої доходи. Частина рад буде актуальна і для тих фрілансерів, які працюють в офлайні.

1. Зібрати команду (ріст доходів мінімум в 1,5-2 рази)

Шлях, по якому йде більшість успішних, а значить затребуваних фрілансерів. Рано чи пізно обсяг замовлень збільшується настільки, що впоратися з ними поодинці неможливо. Доводиться шукати додаткових людей для роботи.

З формуванням команди пов'язано безліч труднощів: по-перше, дуже складно знайти тямущих фрілансерів на ринку, які влаштують за якістю роботи, цінами і термінами. По-друге, на практиці все одно доводиться навчати виконавців, правити їх тексти, відправляти завдання на доопрацювання. Тобто реально витрачати багато часу на те, щоб навчити людину працювати. При цьому немає гарантій, що освоївши професію, фрілансер не піде у вільне плавання. Але якщо вийде зібрати справжню команду - колектив, де кожному комфортно один з одним, і робота йде по налагодженому механізму - Ваші доходи в якості керівника зростуть мінімум в 1,5-2 рази.

2. Створити власний проект в Інтернеті (зростання доходів важко прогнозувати)

Найпростіше, звичайно, відкрити блог - придбати доменне ім'я, хостинг і встановити безкоштовний двіжок WordPress займе приблизно півдня, навіть якщо Ви не програміст і жодного разу не стикалися зі створенням сайту. Але розкрутити будь-який проект так, щоб він приносив прибуток, дуже складно.

Якщо блог має більше 150 відвідувачів на добу, якийсь дохід принесуть партнерські програми. Можливо, вийде залучити прямих рекламодавців. На власний сайт витрачається багато часу, при цьому прибутковість проекту знаходиться під сильним питанням. Якщо Ви не готові вкладати всі вільні від роботи сили і душу в сайт, то сенсу його відкривати немає. Що стосується зразкових доходів, то популярний проект з більш ніж 1000 відвідувачами в день, може приносити власнику 5-10 тис грн.  на контекстній рекламі і кілька тисяч - на продажі рекламних посилань.

3. Переїхавши у великі міста (в перший час доходи можуть залишитися незмінними, але з перспективою росту).

Фрілансери з регіонів можуть перебратися в більш великі міста, де рівень оплати значно більший, а перспективи кар'єрного росту вищі, ніж в регіонах. Хороші працівники потрібні всім. І часто на успішних фрілансерів роботодавці виходять безпосередньо, пропонуючи вакансії в Київі.

4. Освоїти нову професію (зростання доходів в кілька разів).

У фрілансі одні фахівці отримують більше, інші менше. Наприклад, рівень доходів seo-копірайтерів в середньому менший, ніж у оптимізаторів. Але ніщо не заважає seo-копирайтерам освоїти більш прибуткову професію, тим більше що якісь знання у цій сфері вони мають. При поєднанні декількох видів діяльності доходи можуть збільшитися в кілька разів.

Рейтинг: 0 Голосов: 0 299 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Картинки фона
Яндекс.Метрика