Как Саакашвили возвращается в Украину. Хроника

10 сентября 2017 - vladislav
Как Саакашвили возвращается в Украину. Хроника
10 сентября экс-президент Грузии и экс-глава Одесской ОГА Михаил Саакашвили планирует въехать из Польши в Украину, где возможно его задержание: Грузия направила Украине уже третий запрос о выдаче своего бывшего президента. 
Политик путешествует с украинским паспортом, хотя президент Петр Порошенко в июле лишил его гражданства Украины.
Пропускной пункт "Краковец" на границе с Польшей огородили колючей проволокой, но в ГПСУ заявили, что колючая проволока на КПП появилась не в связи с приездом Саакашвили. 
Также в Госпогранслужбе заявили, что 10 сентября работа журналистов в пункте пропуска "Краковец", куда может прибыть Михеил Саакашвили, будет ограничена, но рядом обустроят место для коммуникации.
Встречать Саакашвили на границе с Польшей планируют представители "Руха новых сил", политики и активисты.
21:13
Саакашвілі сів в автомобіль, який в супроводі ще кількох машин відразу ж рушив по трасі вглиб країни.
"Сьогодні ми зберемося у Львові, напевно, в найближчому місті і вирішимо", - сказав Саакашвілі на питання про те, як він має намір "далі рухатися на Київ".
21:03
Джерело в Держприкордонслужбі України: "Прорив був в автомобільному пункті пропуску, і ні Саакашвілі, ні нардепи прикордонний контроль не проходили. В натовпі, який увірвалася в пункт пропуску, було близько 700 чоловік - зім'яли прикордонників і забрали Саакашвілі"
20:01
Саакашвілі дав короткий брифінг перед пунктом пропуску "Шегині", куди його не пропустили, мотивуючи повідомленням про замінування.
"Замінувати цю зону технічно неможливо. Якщо вони нас тримають за повних ідіотів і за бидло, якому можна розповісти будь-що, вони дуже помиляються", - сказав він.
Водночас лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що депутати вимагають від керівництва ПП "Шегині" надати документи, які підтверджують повідомлення про мінування.
"Ми як депутати вимагаємо від керівництва цього прикордонного переходу подати нам документи, які підтверджують, що це за замінування, хто повідомив, хто дав команду заблокувати", - сказала вона.
За словами Тимошенко, "сумнівів немає, що кордон не замінований".
"Цілого великого генерала прислали на цей перехід, щоб генерал став тут груддю разом з хлопцями, які стоять за нашою спиною і пояснив, що заміновано кордон. Як можна так принижувати українських генералів?", - додала вона.
Тимошенко також заявила, що з часів диктатури Януковича нічого не змінилося, змінилося тільки прізвище диктатора.
Рейтинг: 0 Голосов: 0 636 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Картинки фона
Яндекс.Метрика