Оригінальні подарунки на день народження

25 октября 2016 - vladislav

Напевно, що кожний любить День народження. Море подарунків, уваги, тепла душевна атмосфера в колі друзів і близьких. Але якщо подивитися на цю ситуацію з іншого боку? Коли ти не іменинник, а тебе запросили на святкування дня народження, то тут вже інша ситуація. Починаєш ламати голову над тим, що подарувати на день народження, де подарунок придбати, і найголовніше – чи сподобається він?

У даній статті ми спробуємо Вам допомогти з вибором презенту. Тримайте список найпопулярніших подарунків до дня народження.

1. Приємні дрібниці, які завжди знадобляться в побуті – чашка з фото іменинника, фоторамка, набір склянок, картина і так далі;

2.Речі або предмети, пов'язані з захопленнями людини. Вам потрібно знати про захоплення винуватця торжества.

3.Косметологічні засоби, особливо актуально для жінок;

4.Ікона.

Ми зробимо акцент останньому варіанті. Можливо Ви здивувались, мовляв, ікона і на день народження? Але, ікона це дуже цінний подарунок, який несе в собі щирі побажання, душевну благодать і добро. Його дарують з чистим, світлим посилом. Ікону можна вручити рідним, близьким, друзям, і навіть колегам по роботі. Ікону під старовину, придбати яку можна тут, іменинники оцінять по достоїнству!

Перед покупкою ікони необхідно визначитися, який саме образ подарувати. Справа в тому, що кожну людину охороняє свій ангел-хранитель. Він все життя слідує по п'ятах, оберігаючи від усіх бід і нещасть.

Як правильно вибрати святий образ на День Народження

Існує кілька православних образів, які стануть прекрасним подарунком для будь-якого православного віруючого, незалежно від його інтересів, віку, переконань і статі. До таких ікон відносять:

Іменні ікони. Вони несуть в собі таємне і сакральне значення для тих, кому вони подаються. Іменний образ охороняє свого власника все життя і допомагає подолати труднощі на життєвому шляху.

Ікони із зображенням Янгела Охоронця. Ми вже згадували,  що в житті у кожного з нас є свій Янгела Охоронець. Він нас веде по істинно правильному шляху і ревно оберігає від усього зла і мирських спокус. Подарувавши таку ікону на День Народження, Ви бажаєте людині добра і праведного життя, щастя і удачі у всіх починаннях.

Ікони з образом прославлених святих. Микола Чудотворець (линк), Святий Спиридон, Свята Надія, Сергій Радонезький і інші. Всі ці святі прославились добрими справами за своє земне життя. Така ікона стане не тільки оригінальним та цінним подарунком, а й знаком поваги до людини. 

Гадаємо, що ми допомоги у виборі з сюрпризом, а також розвіяли міф про те, що ікона на День народження непідходящий подарунок! Більше інформації про ікони можна дізнатися на сайті майсткрні ікон під старовину "Ікона" icon-store.com.ua.

 

Рейтинг: 0 Голосов: 0 337 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Картинки фона
Яндекс.Метрика