Особливості віртуального хостингу і його переваги

14 апреля 2017 - vladislav

З тими темпами, з якими розвивається сьогодні всесвітня павутина, все більше і більше людей прагнуть зайняти в ній своє місце. Ну а для того, щоб ті чи інші веб-проекти можна було відшукати в мережі, потрібен хостинг. Найпопулярнішим видом хостингу на сьогоднішній день є віртуальний хостинг.

Суть цієї послуги полягає в тому, що на одному сервері провайдера розміщується кілька різних сайтів. В свою чергу, це означає, що всі ресурси загального сервера (такі як продуктивність, місце, пам'ять) спільно використовуються декількома веб-сайтами, розміщеними на цьому конкретному сервері. Насправді, немає певного числа веб-сайтів, які можуть розміщуватися на одному сервері, це число може становити десятки, сотні або навіть тисячі ресурсів (на скільки вистачить місця).

Перш ніж ви вирішите, чи використовувати для вашого веб-сайту shared-хостинг, важливо зрозуміти вимоги до ресурсу, що ви хочете отримати в результаті. Це дозволить вам визначитися з тим, чи є віртуальний хостинг саме тієї послугою, яка вам потрібна, або, можливо, краще зробити свій вибір у бік VDS або виділеного сервера. Які ж особливості є у віртуального хостингу і які у нього переваги?

1. Економія

Той факт, що віртуальний веб-хостинг зазвичай пропонується за дуже доступними цінами, можливо, є його найбільшою перевагою. Дозволити собі замовити цю послугу зможе багато хто.

2. Налаштування

Незважаючи на те, що ресурси сервера з цим видом хостингу розподіляються між декількома користувачами, сайт управляється веб-майстром за допомогою інструментів панелі управління. Сама панель управління є досить зручною для користувачів, тому труднощів з її використанням не повинно виникнути. Звичайно, це не будуть такі гнучкі налаштування, як з виділеним сервером, але все ж для управління простим сайтом їх повинно вистачити.

3. Зручність

З shared-хостингом вам не потрібно буде думати про те, як управляти сервером - веб-хостинг буде управлятися високопрофесійними і висококваліфікованими фахівцями. Ну а це означає, що ви можете повністю зосередитися на розвитку свого онлайн-бізнесу.

Звичайно, крім переваг, у цієї послуги є і свої недоліки: серед основних можна назвати безпеку і переповнення сервера. Однак з надійним хостинг-провайдером ці ризики можна зменшити, тому до вибору провайдера теж слід поставитися з усією серйозністю. Таким чином, якщо ви перебуваєте на початковому етапі запуску проекту, якому поки не потрібні всі ресурси сервера і відвідуваність якого невелика, то віртуального хостингу вам цілком повинно вистачити. Ну а вже з часом, з ростом вашого сайту, можна буде перейти на інший сервіс.

Рейтинг: 0 Голосов: 0 523 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Картинки фона
Яндекс.Метрика