Ковані елементи - ефектне доповнення в робоче і домашнє простір

13 февраля 2018 - vladislav

Здавна вироби з металу використовувалися в приміщенні. в деяких випадках вони несли чисто практичне значення, в інших використовувалися в якості прикраси. Сучасники також використовують сталь для створення вишуканих і практичних речей для дому або комерційного простору. Ковані елементи, створені кращими майстрами, ніколи не виходять з моди. Це особливий тип продукції, який не боїться часу, механічного впливу, а також несе певну користь.

Спосіб створення кованих елементів

Сучасники використовують старовинні секрети майстерності, однак у ковалів з'явилася можливість використовувати і унікальні технології для створення сталевих шедеврів. Процес виробництва може мати на увазі використання методу холодної та гарячої ковки. У таких випадках метал піддається багаторазовій обробці, а при виробництві деяких елементів може бути використаний прес. Такі технології дозволяють надавати предметів потрібну форму, викручувати і витягати, згинати їх.

При необхідності деякі елементи можуть бути приварені один до одного, а ось складні і витіюваті предмети виготовляються старовинним методом гарячого кування. В цьому випадку майстру доводиться застосовувати ковадло, молоти, вогонь. Сучасні методи виготовлення кованих елементів дозволяють майстрам створювати справжні витвори мистецтва, ціна яких для багатьох покупців залишається доступною.

Художні візерунки

Досить частим елементом різних архітектурних і дизайнерських стилів є завиток. Цей візерунок при розгляді нагадує пагони берізки або панцир равлика. Саме в природних мотивах і запозичили свої ідеї майстри ковальської справи. Вони здатні створювати вироби надзвичайної краси, причому багато хто стає ще й функціональними, можуть бути використані. Найчастіше майстрам замовляють хвіртки і ворота, ковані меблі і решітки на вікна, лавки і навіть альтанки, огорожі для сходів і інші вироби.

Досить часто в орнаменті можна побачити листя, лозу, фрукти, не менше популярними залишаються кулі, списи, піки, які вінчають різні архітектурні форми - хвіртки, колони, сходи, огорожі, пр. Особливість кованих елементів від компанії Стиленд в тому, що вони ідеально гармоніюють не тільки з різними стилями, але і матеріалами. Використовувати вони можуть з тандемі зі склом, пластиком, деревом, каменем, сталлю, застосовують також і в поєднанні з бетонними конструкціями.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Картинки фона
Яндекс.Метрика