Теплоізоляція для труб зі спіненого поліетилену: вигідно і надійно

12 февраля 2018 - vladislav

Трубопровідні магістралі, по яких транспортується гаряча і холодна вода, а також подається теплоносій системи опалення, виконується відведення стоків потребує надійного захисту від промерзання в холодну пору року. Закопують таку мережу часто нижче рівня промерзання грунту, проте навіть такі заходи не захищають мережу від промерзання. Вона все одно вимагає надійного захисту. І в цьому випадку ідеальним варіантом стає поліетиленова ізоляція . Це сучасна продукція, яка не боїться вологи і негативного впливу атмосферних опадів.

Особливості застосування

Використовувати матеріал можна і для гарантованого захисту інших магістралей, робоча температура яких буде коливатися в межах від -40 до +70 градусів. Для більш жорстких умов компанією «Олтрейд» запропонована каучукова спінена ізоляція для труб . Цей матеріал здатний витримувати жорсткі умови експлуатації без небезпеки пошкодження. Застосовувати продукцію можна не тільки в побутових цілях, але і для облаштування трубопроводів технічного і промислового призначення. Не обходиться без такого захисту магістралі нафтопромислового, газової, виробничої, промислової, хімічної, харчової галузей.

Продукція має закриту пористу структуру, а тому термоізоляція зі спіненого поліетилену не пропускає воду і повітря. Це дозволяє захистити поверхню сталевих і мідних труб від утворення конденсату. Для виготовлення використовуються високоякісні пресовані поліетиленові гранули, до яких в процесі виробництва додають допоміжні матеріали, що підвищують рівень міцності і поліпшують експлуатаційні якості готової продукції.

Переваги теплоізоляції зі спіненого поліетилену

Теплоізоляція для труб з поліетилену пропонується в тубах з технічним розрізом для установки, а також в пластинах. Саме перший варіант ідеальний для використання. На його монтаж потрібно мінімальну кількість часу. Після установки матеріал досить зафіксувати за допомогою спеціальних швів. Для цього може бути використана і клеїть. Вигідна особливість продукції в тому, що вона може бути встановлена ​​не тільки на простих лініях мереж, але і на складних розгалужених. Жоден матеріал не впорається так із захистом поворотів, розгалужень, відводів, стукотів магістралі, як це вийде у термоізоляції зі спіненого поліетилену і каучуку. Такий захист не боїться механічного та хімічного впливу.

Рейтинг: 0 Голосов: 0 82 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Картинки фона
Яндекс.Метрика